היא יצירתית בטירוף. את זה גיליתי מזמן. היא מכינה לי את המוזיקה בסטודיו, היא השראה. כל שיעור שלה שונה מקודמו. המוזיקה, הבגדים שהיא מעצבת, התרגילים.
טוב, אני לא כזאת ספורטיבית אבל עושה כושר באופן די קבוע ואני מנסה לא לפספס אף שיעור שלה, כך כבר לפחות ארבע שנים. היא מקדימה בפרונט ואני מאחור, מנסה לעמוד בקצב שלה. היא מחזקת אותי ושמה אותי בפוקוס, היא אפילו לא יודעת עד כמה. 
אני רואה אישה עצמתית, חזקה שנראית מעולה אבל אני רואה גם עוד דברים. ודרך מה שראיתי היו לנו שיחות.

הנושא של חיינו- דימוי גוף ופערים. הנושא המרכזי בסטודיו שלי לצילומי נשים

איך אנחנו מרגישות בפנים לעומת איך שהעולם רואה אותנו מבחוץ. אין קשר לחיצוניות. רבות מאיתנו כך. יש פער.

החלטנו ביחד לחשוף.

חשופה.

זהו פרוייקט צילומים מיוחד של שתינו.

היא הביאה את עצמה, אני הבאתי אותי
אמרתי לרויטל, אני לא רוצה לצלם תמונות ספורטיביות שלך. אני רוצה שיראו את האישה שאת. את הפגיעות, את היצריות והיצירתיות שאני רואה.
אני רוצה שאת תראי את היופי. שתצליחי לגשר על הפער. 

אני חושפת אותך בזה ואת נחשפת. והיא התמסרה

הנה מה שרויטל כתבה לי אחרי שראתה את הצילומים

כך אני עומדת מול עצמי, מול המראה, אישה..כן אישה, קצת מצחיק כי תמיד אמרו לי שאני ילדה יפה ..מעט מאוד ידעו מי אני באמת..בתוך תוכי מכונסת במערבולת של חיים. היום מביטה על עצמי קצת אחרת, מנסה להכיל את השינויים, פתאום זה כבר לא אותו דבר..ההבעה משתנה, כבר ניראת אחרת, כבר חריצים קטנים של אופי ניראים והקבלה של השינוי היא לא פשוטה. 
מעט מאוד אנשים מכירים אותי באמת ואת המורכבות שלי ויודעים את מה שאף אחד לא רואה כי שם המקום הפגיע, המקום החשוף, המקום שרק דרך היצירה אני מצליחה לאזן.
מי שמביט בי מהצד..הקרובים..הרחוקים..החולפים..מלפני..מאחורי..רואים אישה שניראת כאילו הכל מרחף בפשטות והיא אפילו מאושרת כי היא יפה ומלאת תשוקה בנתינה שלה לסובבים והיא מצליחה לגעת באנשים דרך המקום שהיא הכי בטוחה בו..הכי אוהבת..הכי אמיתית..הכי מחוברת..הכי היא..ביצירה שלה. כן לפעמים זה מטעה כי מי יודע מה קורה בתוך הנפש הזו..המוח..הגוף..הלב.. מה שרואים הוא לא תמיד מה שבאמת והמקום הטהור והנקי שלי הוא כל כך חשוף ופגיע וכל מגירה בנפש מכילה משהו מהעבר..משהו שנחרט..משהו שיצר את היותי כזו…חשופה.
ואז הגיעה מיכל, אישה יקרה ואהובה, אצילית ומלאת חכמה וראתה מה שאחרים לא רואים..ראתה את האמת שלי ללא מילים וביחד החלטנו לצאת למסע מיוחד, מסע שהוא כולו החיבור לעצמי, לנשיות, למקום הבילתי נראה, לאמת הטהורה.
דרך העדשות האינטילגנטיות שלה ביום גשום וקר עם המון חם ואהבה התפשטה נפשי ונותרתי אני..חשופה.
גרמת לי להרגיש נוח עם הגוף שלי, עם החשיפה, עם המצלמה ולהתחבר לעצמי. מיכל היקרה העברת אותי דרך מרתקת ועוצמתית והצלחת להוציא את כל האמת דרך העיניים שלך. תודה על הרגע שראית את מה שאחרים לא..ונתת לי את הזכות לעמוד מולך במערומי נשמתי..וכל זה בזכות מי שאת..הכי מיוחדת.
אוהבת אותך

איפור: רינה שיcover2jpg revital243aa

revital63arevital153

revital215a
revital89aa revital224arevital147

revital248aarevital160a
revital247aa
revital298a
revital312aa

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *