העיניים, העיניים האילו שלה מספרות הרבה. אני עורכת את התמונות ומרגישה שאני צוללת לתוך העיניים החומות, החמות שלה. אני מרגישה שאני צוללת לתוך הסיפורים שלה. הן מספרות לי גם על הכאבים, אבל גם על חוזק והבנה והכלה מאד גדולה ועל צמיחה. אני מחבקת אותך גלית, את מיוחדת, אני לא מפסיקה להסתכל על היופי שלך שזוהר מתוך העיניים. תודה שסמכת עלי כך. תודה על מה שכתבת לי, העיניים שלי לא נשארו יבשות, זה בטוח.
אף פעם לא אהבתי להצטלם. תמיד אני מסתכלת על התמונות ולא אוהבת מה שאני רואה. התמונות היחידות שאני אוהבת (והן לא הרבה) הן אלו שמצלמים בלי שאני יודעת –טבעית, נהנית, אמיתית.
בד"כ אני די מרוצה מעצמי, מודעת ליתרונות, לחסרונות, מקבלת את עצמי כמו שאני.
במהלך השנים האחרונות אני עוברת המון דברים, מכל מיני סוגים – שיניתי קריירה, התאלמנתי, השתניתי. המון שינויים לא פשוטים אבל בטוח מאד מאתגרים. ופתאום מוצאת את עצמי בודקת יותר איך אני נראית..
לימודי אימון אותם התחלתי לפני מספר חודשים גרמו לי להניע תהליכים, לעורר עוד יותר מחשבות מהרגיל, להתלבט, לבחור, להחליט. אחת ההחלטות היתה לתת לעצמי מתנה מיוחדת – כמה שעות קסומות של צילומים, של שחרור, התמסרות ובעיקר כיף.
מי היה מאמין? אני? נהנית להצטלם? ויותר חשוב – נהנית מהתוצאות?
אז חיפשתי, ובדקתי וחקרתי ובחרתי במיכל – בחירה שהוכיחה את עצמה., כבר משיחת הטלפון הראשונה שלנו. הגעתי ביום גשום במיוחד, נכנסתי לסטודיו הנעים, פגשתי את עינת המקסימה שאיפרה אותי בדיוק כמו שרציתי (עדין ושאני אשאר "אני") ונתנה לי טיפים ומיד אח"כ מיכל הצטיידה במצלמה והתחלנו. היתה לי חוויה מדהימה ויום מקסים!
וזו אני שם בתמונות המוצלחות האלה – נותנת למיכל המדהימה להוביל, להדריך, לעזור לי לשחרר שליטה. והצלחתי – למדתי, הקשבתי למיכל ובעיקר לעצמי ונהניתי.
יצאתי מחוייכת, עם המון אנרגיות וכנראה גם עם עוד קצת ביטחון בעצמי ובדרך שלי.
וכמו שלמדתי בהרצאה "הרשימה" של יובל אברמוביץ, אני צועקת את מה שאני רוצה – להמשיך הלאה…להתקדם… להשלים את הפאזל של חיי ולמצוא את החתיכה החסרה.
תודה מיכל, את מיוחדת, מקצועית, מדהימה ואני שמחה שהכרתי אותך.
גלית

Galit59S

Galit75S Galit40S

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *