את לריסה פגשתי בקורס לאמנות השנה. לריסה מציירת נשים, ציורים גרפיים באדום שחור, בעיקר, חזקים ביותר.
בזמן האחרון אני מצלמת יוצרות. זהו חיבור חזק, מעבר למילים, מה שקורה בסטודיו.
אני כל כך מעריכה את מה שלריסה כתבה לי השבוע ואני יודעת כמה מסובך לה לכתוב לא בשפת אמה, אבל היה לה חשוב לבטא אפילו במעט, את מה שחווינו ביחד בסטודיו.
הנה לפניכן:
 
האמנות חיברה בינינו. אני הרגשתי מיד את החיבור אליך. הגעתי לצילומים מבלי לדעת לאן זה יקח אותי. כשנכנסתי לסטודיו ראיתי את האהבה הרבה והתשוקה שיש בך לאמנות שלך. ראיתי כמה את נשית ועדינה בעצמך ומצד שני כל כך חזקה וזה מילא אותי בביטחון גדול והשראה שגם אני יכולה. הרגשתי מאושרת להיות בחברתך, הרגשתי חזקה ושגם אני יכולה להרגיש נשית ולהצליח בגדול עם האמנות שלי.
אני באה מרוסיה, מסיביר, ממשטר קומוניסטי. אני בת 45.
לפני שנתיים רק התחלתי לצייר. מתוך צורך פנימי.
לפני כן לא נגעתי בעיפרון.
דרך חיפוש עצמי הרגשתי שלא רק האימהות חשובה לי, רציתי למצוא את עצמי שם. ידעתי עד כמה העולם שלי סגור ורציתי להביא יופי ומסר אישי לעולם. 
בציורים שלי אני מציירת נשים. המבט שלהן מופנה כלפי פנים, זו הדרך שלי לגלות את עצמי לעולם.
בכל אישה יש יופי, יש כוח ענק- לדעת מי את.
אני מרגישה שלמות ואושר, מתחילה לגלות מי אני, גם בגילי, אף פעם לא מאוחר!
בתוך כל אישה נמצאת מישהי שרוצה לדחוף את הגבולות, ללא קשר למראה או לגיל. להיות על במה, להרגיש דוגמנית. דרך התהליך הצילומי הרגשתי על הבמה הזו סופסוף, זה נתן לי המון ביטחון. הגעתי בלי לדעת לאן זה יוביל. הרגשתי כל כך שלמה עם עצמי ובטוחה וללא תיכנון השלתי לאט את הבגדים והרשתי לעצמי להחשף. לא הרגשתי שאני רוצה להסתיר קמטים או סימני גיל אחרים בפוטושופ. אצלך השתחררתי, הרגשתי בטוחה וטבעית ושלמה עם עצמי ועם גופי. לא את כל התמונות יכולה לחשוף מול כולם, אבל הנה חלק ממה שנוצר כאן
L6S L3S L1S L12S L10AS

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *