את רינת פגשתי בסדנת "פוטוגנית" אצלי בסטודיו, בקיץ.
היה מאד חם, לבשה גופיה. הרימה את ידיה וראתה שאני מסתכלת.
אמרה לי- הצלקות האלו כתוצאה מניתוחים שעברתי. ירדתי 110 ק"ג. 
היא מאד פתוחה לגבי הכל. מעצימה במילותיה נשים אחרות. היום היא מעבירה סדנאות ירידה במשקל יחד עם סיגלית.(הסיפור של סיגלית יגיע בהמשך…) הנה מה שכתבה לי לילה אחד, לפני כמה ימים: 

מיכל יקירתי אני מאמינה גדולה שדברים לא קורים סתם בחיים.
יש נתיב מסויים בו היקום שולח לנו הזדמנויות ואנחנו צריכים לתפוס אותם או שלפעמים אנחנו מפספסים … אז את יקירתי היית הזדמנות שחטפתי בשתי ידיי .
הכרתי אותך בסדנא המדהימה שאת מעבירה ״פוטוגנית ״ ולא יכולתי שלא להתאהב בך, בנשיות שלך וברכות שהיא את.
ממש באותו היום ידעתי שאת המסע שלי אני אסיים בעזרתך, כי את תראי לי את עצמי בדרך שבה עוד לא ראיתי את עצמי מעולם.
אני רינת בת 38, אמא לשלושה גוזלים, קוסמטיקאית כבר 15 שנה .
הגעתי, לפני חמש שנים למשקל שיא של כמעט 200 ק"ג
עם סיפור חיים מאוד לא שיגרתי ולא פשוט .
הבנתי שאני חייבת להילחם על עצמי ועל חיי ולעשות את הבלתי אפשרי עבורי, שנהפך היום אפשרי! ולצאת לדרך חדשה ולזכות בחיים עבורי ועבור ילדיי.
השלתי ממשקלי מעל מאה ועשר קילוגרמים,
עברתי ניתוחים לא פשוטים בכל חלקי גופי להסיר את עודפי העור והיום אני עומדת כאן גאה כי עשיתי את כל הדרך הזאת בעצמי ללא ניתוחים לקיצורי קיבה ללא דיאטניות אלה רק אני וכח הרצון שלי .
לכן מיכל, כאישה שמעל עשרים שנה לא הייתה מסוגלת לעמוד מול המצלמה, ידעתי שזה יהיה סוף המסע . לתת לעצמי במתנה את החוויה הכל כך מעצימה שעברתי אצלך בסטודיו.
בפעם הראשונה בחיי נתת לי להרגיש שאני הדבר הכי יפה שאיי פעם ראית .
נתת לי להרגיש סקסית ובעיקר הרגשתי את אהבתך אלי ולמקצוע שלך, כי להוציא את מה שאת הוצאת מאישה שמעולם לא עמדה מול מצלמה זאת אומנות ולא הייתי בוחרת אף אחת אחרת לסיים מסע שכזה . ראית מה קרה לי ברגע הראשון כשראיתי את התמונות . בכי … בכי של אושר כי לא האמנתי למראה עיניי ולא הפסקתי לשאול אותך מי זאת ? זאת אני? אז מיכל יקרה כתבתי המון ויכולתי עוד לשבת לכתוב עוד הרבה אמרתי ואומר לעוד הרבה נשים שאפגוש בדרך שחוויה כזאת כל אישה חייבת לעצמה בראש ובראשונה . כל השאר זה בונוס . את קסם ונגעת בי ברוך ובאור שבך . אז אומר לך שוב אלפי תודות שתיעדת אותי בכזאת אהבה .
אוהבת אותך, רינת
RINAT

10 תגובות

  1. מרגש ועצמתי, שתי מופלאות, מיכל אמנית הצילום שכובשת גם בתמונה וגם בהובלה נשית קסומה, נשים מופלאות כמו רינת המדהימה מלאת ההשראה, במסע של פעם בחיים- מקסים

  2. מרגש כל כך!
    מהכרות איתך מיכלי , אני כל כך מבינה את רינת, את מלאכית שהגיעה להעניק לכל הנשים שרוצות להתאהב בעצמן מחדש לעשות זאת באופן טבעי, קל ופשוט דרכך ודרך העדשה שלך. פשוט הגשמת ייעוד!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *